Usługi i wynajem

Wyspecjalizowaliśmy się w zakresie usług wózkami widłowymi ze szczególnym wskazaniem na rozładunki i załadunki obrabiarek, maszyn drukarskich, pieców, rozładunki ciężarówek z materiałami budowlanymi i ich transport na plac budowy - nawet w trudno dostępnych miejscach i na małych placach, innych towarów wymagających użycia ciężkich wózków widłowych.
Do tego celu wykorzystujemy wózek widłowy Jungheinrich o udźwigu 9 ton, wózki RMF 7 i 8 ton, Hyster o udźwigu 7 ton.
W wyjątkowych okolicznościach pracujemy wózkami o łącznym udźwigu do 23 ton.
Dysponujemy także małymi wózkami widłowymi o udźwigu od 1,5 t., szczególnie polecanymi przy rozładunkach, załadunkach i transporcie w ciasnych miejscach, jak np. wąskie ulice czy niewielkie pomieszczenia. TUTAJ znajduje się przykład takiej realizacji.

Kolejna nasza specjalizacja to relokacje i transport towarów (przenoszenie ciężkich maszyn i urządzeń); przeprowadzki zakładów produkcyjnych, w których pracują ciężkie i bardzo często delikatne maszyny. Podnoszenie i przemieszczanie urządzeń klimatyzacyjnych, elementów układów wentylacji, instalacji kominowych, itp. na dachach budynków. W razie potrzeby dysponujemy własnym transportem z przeznaczeniem dla maszyn, urządzeń, pojazdów, półproduktów, produktów gotowych, stanów magazynowych, itp., do 15 ton.

Kompleksowe usługi "ZTR" to "Załadunek-Transport-Rozładunek". Scenariusz takich usług obejmuje załadunek praktycznie dowolnego typu towaru, w tym ciężkiego sprzętu; maszyn, urządzeń, pojazdów, skrzyń, itp. przy wykorzystaniu wózka widłowego, transport samochodowy w wyznaczone miejsce a następnie rozładunek. Polecamy szczególnie firmom, zakładom produkcyjnym i usługowym, które w swym zapleczu posiadają obrabiarki, maszyny drukarskie, maszyny pakujące i inne.

Często podczas jednej przeprowadzki jednocześnie pracują 2 wózki widłowe - jeden w miejscu załadunku, drugi w miejscu rozładunku co wyklucza konieczność każdorazowego transportu wózka. Operatorzy naszych wózków posiadają odpowiednie uprawnienia ale co najważniejsze - wieloletnie doświadczenie. W związku z tym wyjęcie 7-tonowego pieca przez otwór pozostawiajacy trzycentymetrowy margines nie stanowi najmniejszego problemu.

Krótko i długoterminowy wynajem wózków widłowych.
Wynajmujemy dowolną ilość wózków na określony czas. Na czas wynajmu, w ramach umowy gwarantujemy pełny serwis 24 h/dobę, wymianę płynów i elementów eksploatacyjnych, cykliczne przeglądy techniczne, przeglądy i konserwacje wózków przed odbiorem przez Urząd Dozoru Technicznego, obecność naszego konserwatora podczas odbioru wózka przez inspektora UDT.


Nasze realizacje przeglądać można na bieżąco pod TYM adresem. Zapraszamy :-)

 

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt.

 

Usługi wózkami widłowymi 24 h.!
Numer dyżurny zawsze czynny - 602 111 891.